** ** Στη Meridianbet  μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

To DAILY TOP 3 της Meridianbet ταξιδεύει για ακόμη μια φορά σε ολόκληρη την Ευρώπη με δυνατή τριάδα αναλύσεων.

Η δράση συνεχίζεται κανονικά σε Αγγλία, Γαλλία και Ιταλία μπαίνοντας στην τελική ευθεία πριν την διακοπή για το πολυαναμενόμενο Παγκόσμιο Κύπελλο του Κατάρ.

Φούλαμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ:

*Το πάλεψε η Φούλαμ στην περασμένη αγωνιστική κόντρα στην Μάντσεστερ Σίτι και παρότι έπαιζε με παίκτη περισσότερο λύγισε στις καθυστερήσεις  χάνοντας τελικά με 2-1.

*Over 2.5 στις 10/11 τελευταίες αναμετρήσεις των γηπεδούχων.

*Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ προέρχεται από την πρόκριση στο Λιγκ Καπ Αγγλίας όπου επικράτησε με 4-2 της Άστον Βίλα.

*Μια εβδομάδα νωρίτερα οι «κόκκινοι διάβολοι» αντιμετώπισαν ξανά την Άστον Βίλα για την Πρέμιερ Λιγκ γνωρίζοντας την ήττα με 3-1.

*Η τελευταία νίκη της Φούλαμ σε ματς με αντίπαλο την Γιουνάιτεντ ήταν στις 19/12/2009.

Παρί Σεν Ζερμέν – Οσέρ:

*Τρένο με σπασμένα φρένα η Παρί Σεν Ζερμέν που συνεχίζει να οδηγεί την κούρσα με 38 βαθμούς.

*Oι Παριζιάνοι παραμένουν η μοναδική αήττητη ομάδα του πρωταθλήματος.

*Η Παρί αγνοεί την ήττα από τις 20/03 χτίζοντας έτσι ένα εντυπωσιακό αήττητο σερί 34 αγώνων.

*Από την άλλη η Οσέρ μετρά μόλις μία νίκη στα 10 τελευταία ματς.

*Under 2.5 στα 6/8 προηγούμενα μεταξύ τους παιχνίδια.

Αταλάντα – Ίντερ:

*Ισόβαθμες Αταλάντα και Ίντερ με 27 πόντους σε 6η και 5η θέση αντίστοιχα.

*Οι γηπεδούχοι θέλουν επίμονα την επιστροφή στις επιτυχίες μετά την απρόσμενη ήττα με 2-1 από την Λέτσε η οποία ήταν και η δεύτερη συνεχόμενη στο πρωτάθλημα.

*Από την άλλη η Ίντερ ξέσπασε πάνω στην Μπολόνια και με επιβλητική εμφάνιση επικράτησε με 6-1.

*NG στους 5/7 τελευταίους αγώνες των «νερατζούρι» ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Under 2.5 στις 6/7 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις.

Φυσικά όλες οι μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!