DAILY TOP 3: Συνεχίζεται η δράση στην Ligue 1 και παίζει στο online betting της Meridianbet!

** ** Στη Meridianbet  μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

11η αγωνιστική στην Ligue 1 με δυνατές αναμετρήσεις και όλα τα φώτα να πέφτουν στο μεγάλο ντέρμπι ανάμεσα σε Παρί και Μαρσέιγ.

Πολλές διαφοροποιήσεις αναμένονται στην βαθμολογική κατάταξη μετά τους σημερινούς αγώνες.

Ρεν – Λυών:

*Κοντά στην βαθμολογία οι δύο ομάδες με την Ρεν να μετρά 18 βαθμούς και την Λυών 14.

*Μεγάλο διπλό στο Γιουρόπα Λιγκ για τους γηπεδούχους που επικράτησαν με 1-0 της Δυναμό Κιέβου και εξασφάλισαν την πρόκριση στην επόμενη φάση.

*Αήττητο σερί 10 αγώνων για την Ρεν που διανύει μια πολύ καλή αγωνιστική περίοδο.

*Μεγάλος προβληματισμός στο στρατόπεδο της Λυών για την νέα απώλεια κόντρα στην Τουλούζ (1-1).

*Τέσσερις ήττες για τους φιλοξενούμενους στα πέντε τελευταία ματς.

*GG & Over 3.5 στα 3/4 προηγούμενα μεταξύ τους παιχνίδια.

Παρί Σεν Ζερμέν – Μαρσέιγ:

*Το ντέρμπι της αγωνιστικής είναι προφανώς η συγκεκριμένη αναμέτρηση με την Παρί να βρίσκεται στην κορυφή με 26 βαθμούς και την Μαρσέιγ να πλασάρεται 3η με τρεις λιγότερους.

*Άγνωστη η λέξη ήττα για την Παρί με την τελευταία να είναι στις 20/03/22 από την Μονακό.

*Τρεις συνεχόμενες ισοπαλίες για τους Παριζιάνους σε Γαλλία και Ευρώπη, που προέρχονται από το 1-1 με την Μπενφίκα.

*Έβγαλε αντίδραση η Μαρσέιγ μετά την ήττα από την Αζαξιό, επικρατώντας με 2-0 μέσα στην Πορτογαλία της Σπόρτινγκ για το Τσάμπιονς Λιγκ.

*Μόλις μία νίκη για την Μαρσέιγ στα 25 προηγούμενα ματς με αντίπαλο την Παρί Σεν Ζερμέν.

Ναντ – Μπρέστ:

*Παιχνίδι μεταξύ ουραγών με την Ναντ να βρίσκεται στην προτελευταία θέση με 7 βαθμούς και την Μπέστ να είναι στον πάτο της βαθμολογίας με 6.

*Δύσκολη η ανάλυση του συγκεκριμένου αγώνα καθώς αμφότερες είναι σε τραγική αγωνιστική κατάσταση.

*Χωρίς νίκη στα εφτά τελευταία ματς η Ναντ σε όλες τις διοργανώσεις.

*Ακριβώς το ίδιο στατιστικό ισχύει και από μεριάς Μπρέστ στην Ligue 1.

*GG στα 6/7 προηγούμενα μεταξύ τους παιχνίδια.

Φυσικά όλες οι μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!